Dienstencentrum


ADEM-TOCHT BISDOM BRUGGE
Verantwoordelijke Paula Therie
Contactgegevens Adem-tocht Bisdom Brugge, Bosdreef 5, 8820 Torhout
telefoon 050 74 56 28
e-mail brugge@adem-tocht.be
website www.bloggen.be/adem_tocht_brugge
 

CARITAS WEST-VLAANDEREN vzw
Verantwoordelijke Carmen Henckens
Contactgegevens Caritas West-Vlaanderen vzw, Bosdreef 5, 8820 Torhout
Secretariaat ma–vrij van 8:00 tot 12:15 en van 13:00 tot 16:30
telefoon 050 74 56 22
fax 050 74 56 26
website www.caritaswest.be
 

CCV / PARTNER IN CHRSITELIJK VORMINGSWERK
Verantwoordelijke Wim Vervaeck
Contactgegevens CCV in het bisdom Brugge, Bosdreef 5, 8820 Torhout
Secretariaat ma-vrij van 09.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00
telefoon 050 74 56 10
e-mail brugge@ccv.be
website www.ccv.be/brugge
 

DE TALENTADE cvba
Verantwoordelijke Luc Verbrugge
Secretariaat Ann-Michèle Raes
Contactgegevens De Talentade cvba, Bosdreef 5, 8820 Torhout
Secretariaat ma-vrij van 08:00 tot 12:30 en van 13:00 tot 17:00
telefoon 050 74 56 42
GSM 0477 26 56 17
e-mail info@detalentade.be
website www.detalentade.be
facebook www.facebook.com/detalentade
 

Dienst voor Diaconie
Verantwoordelijke Geert Dedecker, Filip Carpentier en Caroline De Meester
Contactgegevens Dienst voor Diaconie, Bosdreef 5, 8820 Torhout
Secretariaat ma-vrij van 09:00 tot 12:30 en van 13:00 tot 17:00
GSM 0488 80 91 78
e-mail info@diaconiebrugge.be
geert@diaconiebrugge.be
filip@diaconiebrugge.be
caroline@diaconiebrugge.be
 

CCV Gezinspastoraal
Verantwoordelijke Anne Moerman
Contactgegevens CCV Gezinspastoraal, Bosdreef 5, 8820 Torhout
Secretariaat ma-do van 08:30 tot 16:30
op vrijdag en andere tijdstippen: na afspraak.
telefoon 050 74 56 30
fax 050 74 56 32
e-mail anne.moerman@ccv.be
gezinspastoraal.brugge@ccv.be
website www.gezinspastoraalbrugge.be
 

IJD Brugge / INTERDIOCESAN JEUGDDIENST bisdom Brugge
Verantwoordelijke Carmino Bohez, Rik Cloet, Laurence Goeminne, Steven Knockaert en Katinka Steen
Contactgegevens IJD / Interdiocesane Jeugddienst, Bosdreef 3, 8820 Torhout
telefoon 050 74 56 34
e-mail info@ijdbrugge.be
website www.ijd.be/brugge
 

KMS / Kerkwerk Multicultureel Samenleven
Verantwoordelijke Geert Dedecker, priester en Caroline De Meester, stafmedewerker
Contactgegevens KMS, Bosdreef 5, 8820 Torhout
Secretariaat ma-vrij van 09:00 tot 12:30 en van 13:00 tot 17:00
GSM 0484 42 52 02
e-mail westvlaanderen@kms.be
website www.kms.be